Ekologia

Przedsiębiorstwo H.T.S.
Pro ekologiczny proces produkcji

wypełnienia i maty zabezpieczające

H.T.S stawia sobie za cel dbanie o środowisko.  Działania proekologiczne firmy obejmują ponowne wykorzystanie surowców wtórnych. Odpady produkcyjne są prasowane, a następnie dostarczane do zakładu papierniczego, gdzie przerabiane są na papier.

tektury

Ekologia na co dzień

Opakowania kartonowe coraz częściej zastępują opakowania plastikowe. Głównym powodem tego zjawiska jest ich biodegradowalność. Produkty wykonane papieru tektury są nieszkodliwe   dla ludzi i środowiska przez cały czas.

  Ekologia produkcja

  Nieustannie poprawiamy zrównoważony charakter naszej produkcji. Co niesie za sobą same korzyści dla ekologii. Dlatego H.T.S. zwraca uwagę na jego wpływ na środowisko nie tylko w biurze, ale również na wszystkich etapach produkcji. Ponieważ rozumiemy jak bardzo to jest ważne.

   

  tektury
  tektury

  Recykling

  Jesteśmy odpowiedzialnym producentem i wiemy, czym jest gospodarka w obiegu zamkniętym oraz dlaczego rozszerzona odpowiedzialność producenta jest ważna i jak wpływa na nasze życie. Działamy dzisiaj z myślą o przyszłości.
  Materiały z tektury są łatwe do przetwarzania w procesie recyklingu.
   
  certyfikat

  CERTYFIKAT FSC

  Firma H.T.S. posiada certyfikat FSC. Standard ten, jako jeden z niewielu popierany jest przez najważniejsze organizacje ekologiczne. Postępowanie zgodnie z wytycznymi FSC pozwala na pozyskanie drewna bez naruszenia struktury lasów i środowiska.