Wsporniki
Do Palet Tekturowych, Legary

Jeszcze niedawno na rynku polskim dostępne były wyłącznie wsporniki do palet, wykonane z wiórów czy trocin. Nie były one jednak zbyt wytrzymałe, dlatego szukano ich alternatywy. W taki sposób właśnie powstał wspornik z tektury wielowarstwowej, które powoli wypierają poprzednie rozwiązania ze względu na swoją szerokość zastosowania oraz wytrzymałość.

Dzieje się tak przede wszystkim ze względu na wytrzymałość tego rodzaju produktów. Nie ulegają one zniekształceniu nawet przy znacznych obciążeniach. Jednocześnie wyróżniają się wyjątkową lekkością, co w połączeniu z tekturowymi paletami przyczynia się do ograniczenia kosztów transportu. Produkcja tego rodzaju rozwiązań prowadzona jest przy wykorzystaniu najnowocześniejszych maszyn, pozwalających na uzyskanie najlepszych efektów w postaci wytrzymałych na uszkodzenia czy zniekształcenie produktów.

W naszej ofercie dostępne są wypełnienia do kartonów i maty zabezpieczające wykonane z grubej, kilkuwarstwowej tektury. Świetnie sprawdzą się zarówno jako uzupełnienie wolnej przestrzeni w paczce,  jak również element owijający szczególnie delikatne produkty. Oferowane przez nas produkty są szczególnie atrakcyjne pod względem cenowym,  w porównaniu do innych wypełnień, takich jak chociażby folia bąbelkowa czy syntetyczne granulki