Przekładki
W Dowolnych Formatach

Przygotowując jakikolwiek towar do wysyłki, należy zapakować go w taki sposób, aby zabezpieczyć go przed jakimkolwiek uszkodzeniem. W tym celu wykorzystuje się wiele akcesoriów, wśród których dość istotne są przekładki teksturowe. Produkty te świetnie sprawdzają się w przypadku konieczności dodatkowego wzmocnienia opakowania, a także przełożenia towaru i zabezpieczenia go przed wzajemnym zarysowaniem.

Jako producent przekładek tekturowych możemy zaproponować szeroki zakres produktów, obejmujący warianty lite lub wielowarstwowe. Mogą być one również stosowane w przypadku europalet, bez konieczności ich przycinania. Oferowane przez naszą firmę rozwiązania mogą stanowić także wytrzymałe ścianki do kartonów. Dzięki temu stworzyć można wytrzymałe i jednocześnie estetyczne opakowanie do dowolnych towarów.

Przekładki tekturowe Pszczew o wielu zastosowaniach

Oferujemy przekładki tekturowe Pszczew wykorzystywane do przekładania różnych warstw magazynowych lub transportowanych towarów. Sprawdzają się one doskonale w przemyśle, niezależnie od tego, czy proces pakowania jest manualny, czy przebiega w sposób zautomatyzowany. Przekładka tekturowa jest zazwyczaj pierwszym elementem, który oddziela towar od palety. Kolejne warstwy układane są na następnych przekładkach, co pozwala na ich oddzielenie i ułatwienie składowania.

Przekładki tekturowe mogą być również stosowane w przypadku opakowań jednostkowych. Stabilizują towar oraz wypełniają wolną przestrzeń, zapobiegając przemieszczaniu się materiałów podczas transportu. Gruba tektura chroni artykuły przed wstrząsami oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Przekładki kartonowe zabezpieczają wierzchnie warstwy składowanych materiałów przed wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami oraz negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Idealnie sprawdzą się również jako element wzmacniający dno opakowania kartonowego, stanowiąc dodatkowe zabezpieczenie dla ładunku.

Produkujemy przekładki tekturowe ze sztywnego i niezawodnego materiału, które zabezpieczają oraz amortyzują towar w transporcie oraz w trakcie rozładunku i załadunku. Dopasowujemy je rozmiarami do różnego rodzaju palet dostępnych na rynku oraz rozmiarów pudeł klapowych wielkogabarytowych  i klasycznych. Ich trwałość przekłada się na możliwość wielokrotnego wykorzystywania. Po zużyciu przekładki tekturowe nadają się do recyklingu.