Pudła Klapowe Wielkogabarytowe

W zależności od specyfiki produkowanych rzeczy, w każdej firmie potrzebne są różne opakowania. Dopasowane kartony wielkogabarytowe pomogą zabezpieczyć na czas transportu przedmioty o nawet najbardziej nietypowych kształtach. Wiemy, że w takich przypadkach chodzi o towar niezwykle cenny i posiadający wysoką wartość rynkową (na przykład duże telewizory czy motocykle), dlatego staramy się, by nasze pudła zapewniały bezpieczeństwo i możliwie najlepiej chroniły transportowane produkty.

Jako producent pudeł wielkogabarytowych z wieloletnim doświadczeniem, wiemy, czego inwestorzy oczekują od dostarczanych przez nas artykułów. Przygotowujemy kartony na zamówienie, wsłuchując się w potrzeby klienta i dostosowując wielkość opakowania do towaru, który będzie on chronił. Oferujemy produkty, które spełniają różne wymogi dotyczące przewozu przedmiotów, zapewniają im bezpieczeństwo oraz odpowiednią ilość miejsca na nawet najbardziej nieforemne kształty. Jesteśmy producentem, który dba o swoich klientów, ale na uwadze ma także przyrodę – nasze artykuły w stu procentach poddają się biodegradacji i mogą zostać wykorzystane jako surowiec wtórny.

Pudła klapowe wielkogabarytowe Pszczew

Oferowane przez nas pudła klapowe wielkogabarytowe Pszczew charakteryzują się dużą uniwersalnością. Są lekkie, więc mogą być używane do ekonomicznego transportowania różnych ładunków oraz do przechowywania. Ze względu na dużą odporność na wilgotność sprawdzają się podczas przewożenia i składowania artykułów wymagających suchego środowiska. Pojemne, przestronne i solidnie wykonane pudła klapowe są odporne na duże obciążenia. Nadają się do transportu ciężkich przedmiotów. Dzięki dostosowaniu gramatury, liczby warstw tektury oraz falistości opakowania te są wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Sprawdzają się nie tylko w transporcie, lecz także podczas przechowywania i magazynowania. W przypadku produktów z twardymi krawędziami warto zastosować także tekturowe narożniki zabezpieczające, które można umieścić w pudłach klapowych wielkogabarytowych. Powstają z tektury litej lub falistej, podobnie jak nasze opakowania.

Ekonomiczne i ekologiczne rozwiązania

Produkujemy pudła klapowe w wielu rozmiarach. Minimalne zużycie odpowiednio dobranej tektury oraz zautomatyzowany proces produkcyjny gwarantują atrakcyjne ceny oraz wysoką jakość naszych produktów. Sprzedajemy pudła klapowe w postaci płaskiej, przygotowanej do samodzielnego złożenia. Warto wspomnieć, że tego typu opakowania są wielorazowego użytku. Oznacza to, że jest to ekologiczny wybór. Po zniszczeniu karton może być poddany recyklingowi, czyli ponownemu przetworzeniu.

Wykonujemy opakowania, korzystając z naszych projektów, który możemy dostosować do indywidualnych wymagań. Przygotowujemy produkty zgodnie z wizją klienta.