Pruducent palet i opakowań tekturowych

H.T.S.

Przedsiębiorstwo H.T.S. produkuje i dystrybuuje różnego typu opakowania kartonowe oraz palety tekturowe jednorazowego użytku. Szczególnie właśnie palety – lekkie, czyste, suche, higieniczne oraz całkowicie pozbawione drzazg, czy gwoździ – stanowią specjalność naszej firmy. 

NIEZWYKŁA JAKOŚĆ, FUNKCJONALNOŚĆ I WSPARCIE TECHNICZNE

Jako producent opakowań tekturowych stawiamy na unikalne, nowoczesne konstrukcje oparte o projekty własne, które w większości zostały przez nas opatentowane. Zarówno nasze opakowania kartonowe, jak i palety jednorazowe odznaczają się doskonałą jakością i znakomitymi walorami funkcjonalnymi. To właśnie dzięki temu nasza firma odniosła sukces jako ceniony w całym kraju i wielu miejscach w Europie producent kartonów do pizzy.

Oferowane przez nas opakowania kartonowe produkowane są w sposób w pełni zautomatyzowany. Nasze przedsiębiorstwo zatrudnia w sumie 25 osób. Dysponujemy własnym transportem, dzięki czemu zamówione opakowania tekturowe możemy dostarczyć bezpośrednio do klienta.

Do naszych najważniejszych kontrahentów należą przedsiębiorstwa z takich krajów, jak między innymi Dania, Belgia, czy Niemcy. Oferujemy nie tylko szeroki wybór opakowań tekturowych, lecz jako producent kartonów zapewniamy również profesjonalne doradztwo techniczne. Udostępniamy klientom także możliwość przetestowania poszczególnych propozycji produktowych, jak też zapewniamy krótkie terminy realizacji.

DOSTOSOWANA DO POTRZEB OFERTA

Jako producent opakowań tekturowych oferujemy doskonałej jakości produkty, wykonane z wysokogatunkowego surowca. Jesteśmy przekonani, że bez względu na to, jakiego typu opakowań kartonowych, czy jednorazowych palet tekturowych Państwu potrzeba – dostarczone przez nas produkty nie zawiodą Waszych oczekiwań.

 Zwykłe, tradycyjne opakowania kartonowe, jak również nowoczesne opakowania tekturowe to jeden z najtańszych i jednocześnie najbardziej efektywnych sposobów zabezpieczania produktów. Nasze realizacje mogą być wykorzystywane przez dystrybutorów, producentów i sprzedawców z różnych sektorów.  Doskonałym tego przykładem są przygotowywane przez nas kartony do pizzy, które prócz wymiarowego dopasowania mogą być również wzbogacone indywidualną grafiką – np. prezentującą logo Państwa firmy. Jako doświadczony producent opakowań tekturowych zatroszczyliśmy się o rozbudowaną formułę oraz elastyczność naszej oferty. W ten sposób mamy pewność, że każdy odnajdzie w niej właściwe dla siebie i swojej działalności rozwiązania.

wózki widłowe
W naszym codziennym działaniu bazujemy nie tylko na zdobytym doświadczeniu, ale również wiedzy i umiejętnościach, które pozwalają nam zatroszczyć się o realizację zleceń na najwyższym poziomie. Naszym celem jest skomponowanie tak szerokiej i rozbudowanej oferty, która pozwoli każdemu Klientowi sięgnąć po dopasowany do jego potrzeb i oczekiwań produkt.