Narożniki zabezpieczające
na okna i drzwi

W przypadku transportu drzwi czy okien niezwykle ważne jest, aby odpowiednio zabezpieczyć poszczególne konstrukcje przed różnego rodzaju uszkodzeniami. W tym celu nasza firma proponuje najwyższej jakości, wytrzymałe, tekturowe narożniki zabezpieczające na drzwi i okna. Stanowią one niezbędny element opakowania wielu różnych konstrukcji. Przyczyniają się do skutecznej ochrony rogów poszczególnych produktów, które zazwyczaj są najbardziej narażone na uszkodzenie podczas transportu.

Wykonanie z falistej lub litej tektury sprawia, że oferowane przez nas kątowniki zabezpieczające, oprócz wysokiej wytrzymałości, cechują się również niewielką wagą. Jako producent tego rodzaju rozwiązań jesteśmy otwarci na realizację wielu różnych zleceń, również tych niestandardowych. Wystarczy zgłosić się do nas i ustalić wszystkie niezbędne parametry zamawianych produktów.

narożniki zabezpieczające

Tekturowe narożniki zabezpieczające Pszczew

Podczas wyboru sposobu pakowania należy pamiętać o zabezpieczeniu wszystkich elementów. Opakowania kartonowe stanowią skuteczną ochronę transportowanych produktów, jednak czasami potrzebne są dodatkowe akcesoria. Oferujemy tekturowe narożniki zabezpieczające Pszczew do okien i drzwi. Pełnią one funkcję stabilizatora przesyłki. Montując takie zabezpieczenia na krawędziach, masz pewność, że zawartość paczki nie zostanie uszkodzona. Zarówno okna, jak i drzwi mają duże gabaryty, więc nawet podczas wnoszenia ich do pomieszczenia mogą ulec uszkodzeniu. Tekturowe narożniki zabezpieczają najbardziej newralgiczne miejsca, które mogłyby się porysować lub zniszczyć.

Oferowane przez nas tekturowe narożniki zabezpieczające charakteryzują się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne: upadki, odgniecenia, wstrząsy, zarysowania. Narożniki wykonane z kartonu są łatwe w składowaniu i zajmują niewiele miejsca. Dopasowują się do krawędzi drzwi i okien, dzięki czemu chronią te produkty podczas transportu. Przedmiot może być układany na każdym z boków, ponieważ narożniki amortyzują uderzenia.

Tekturowe narożniki można poddawać recyklingowi, więc są to materiały przyjazne dla środowiska. To najtańsza i najlepsza ochrona krawędzi podczas załadunku, transportu i rozładunku oraz magazynowania. Oferujemy narożniki o różnych długościach i grubościach.